Zapytaj o rezerwacje

Data przyjazdu

Data wyjazdu

lub zadzwoń do nas +48 22 815 24 51

Atrakcyjne lokale w centrum Międzylesia

LOKALE DO WYNAJĘCIA W BUDYNKU PRZY ULICY POŻARYSKIEGO 25

„Patron” sp. z o. o. informuje, że dysponuje wolnymi lokalami – po gruntownej modernizacji – w budynku hotelu pracowniczego przy ul. Pożaryskiego 25. Każdy ze zmodernizowanych lokali ma powierzchnię około 25 m2 i składa się z pokoju mieszkalnego, kuchni (lub aneksu kuchennego) oraz łazienki z ubikacją. Pokoje wyposażone są w nowe sprzęty:

  • meble (szafy i szafki, stoły, krzesła, łóżko szer. 120 cm),
  • podstawowy sprzęt gospodarstwa domowego (kuchnia gazowa lub elektryczna, lodówka, pralka),
  • armatura kuchenna (bateria, zlewozmywak),
  • armatura łazienkowa (wanna lub kabina prysznicowa, sedes, umywalka z lustrem, półki).

Lokator we własnym zakresie zaopatruje się w pościel, zasłony, drobny sprzęt gospodarstwa domowego, telewizor itp.

Lokale przewidziane są do zamieszkiwania przez dwie osoby, np. pary małżeńskie; lokal może być wynajęty jednej osobie – z dopuszczalnością zamieszkiwania z partnerem (partnerką).

Miesięczny czynsz za korzystanie z lokalu wynosi 1.200 złotych brutto + 100 zł za dodatkową osobę. Czynsz obejmuje opłatę za wynajęcie samego lokalu oraz za korzystanie z mebli i innego wyposażenia, a także opłaty za świadczenia towarzyszące: centralne ogrzewanie, energię elektryczną, gaz (jeśli jest kuchenka gazowa), wywóz śmieci, zbiorczą antenę telewizyjną. Wysokość czynszu kształtowana jest na zasadach rynkowych; przewiduje się coroczną waloryzację czynszu o wskaźnik inflacji. Poza czynszem najemca obowiązany jest płacić za wodę (ciepłą i zimną) i odbiór ścieków – na podstawie wskazań wodomierzy. Wynajmujący zobowiązany jest wpłacić kaucję zwrotną przy zameldowaniu. Wysokość kaucji określa się na równowartość jednomisięcznego czynszu.

Pierwszeństwo w wynajęciu zmodernizowanych pokoi przysługuje osobom dotychczas zamieszkałym w hotelu pracowniczym przy ul. Pożaryskiego 25 oraz pracownikom Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”.

Osoby zainteresowane wynajęciem zmodernizowanego pokoju proszone są o zgłaszanie się do biura administracji lokalowej w budynku przy ul. Pożaryskiego 25, I piętro, pokój 104

Tel: (22) 615-70-65